Home ShowBiz Jonida ka pozuar të pasmet por zbuluam një detaj të ri në trupin e Jonidës
Jonida ka pozuar të pasmet por zbuluam një detaj të ri në trupin e Jonidës
0

Jonida ka pozuar të pasmet por zbuluam një detaj të ri në trupin e Jonidës

0
0

Jonida Maliqi është duke kaluar një kohë të bukur nën shoqërinë e mamasë së saj dhe djalit në një resort në Turqi.

Në ditën e saj të fundit të pushimeve, Jonida ka zbuluar trupin e saj të gjithë në një pozicion barkas.

Një foto shumë sensuale por që ne nuk e kemi ditur që Jonida paska një tatuazh gjigand në fund shpinë. Ajo në fakt ka rënë në sy gjithmonë për tatuazhet e saj të veçanta në shumë pjesë të trupit por ja që me këtë foto na zbuloi dhe një më shumë.

View this post on Instagram

Last day ☀️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0nsZNNHLth/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0jVzO9ngbU/