Home ShowBiz Foto e fundit e Alban Ramosaj çmëndi të gjithë vajzat
Foto e fundit e Alban Ramosaj çmëndi të gjithë vajzat
0

Foto e fundit e Alban Ramosaj çmëndi të gjithë vajzat

0
0

Ka filluar ta thërrasi veten “daddy cool” dhe kjo foto e status ka ndezur zemrat e shumë vajzave. Nuk mund të harrojmë foton pothuajse të Albanit pak kohë më parë që ndezi rrjetin.

I mbuluar me një peshqir të kuq, pjesa e kraharorit e zbuluar dhe me një shikim joshës Albani sapo i la të gjithë femrat pa fjalë.

 

Mos e humbisni foton:

View this post on Instagram

#DaddyCool

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0qPD0ApByA/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0WRFUkpEc3/