Home ShowBiz I keni vënë re?! Këto janë femrat e Showbizit më seksi me bikini
I keni vënë re?! Këto janë femrat e Showbizit më seksi me bikini
0

I keni vënë re?! Këto janë femrat e Showbizit më seksi me bikini

0
0

Jemi në periudhën më të bukur të vitit nga ku sytë na shohin vetëm femra me bikini, fustane të shkurtër apo me veshje elegante.

Pushimet femrat e shoëbizit kanë filluar ti bëjnë që në Qershor.

Më poshtë do të gjeni fotot më të bukura të shkëputura nga pushimet e bukurosheve tona dhe gjykoni vetë më pas se kush prej tyre është më seksi dhe sensuale.

View this post on Instagram

🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzDXoiCHokp/

View this post on Instagram

Lahet rosa😛

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzBCKQLFTle/

Link: https://www.instagram.com/p/BzbIFopnDRU/

View this post on Instagram

#shooting 🎬

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzOGDWBpXA6/

View this post on Instagram

B U R B E R R Y M A K E S M E F E E L 😈 #dubai

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bv6m2aRFu2j/

View this post on Instagram

📸 @norikuka

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzTZaSGlcbL/

View this post on Instagram

Pozitive vibes only!🍀

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0HDRtZJe6q/

Link: https://www.instagram.com/p/BzQ5oPpFw51/

View this post on Instagram

🌴

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0f-3QYHNCE/

View this post on Instagram

Sorry for overposting 🙈 #sorrynotreallysorry 😂😍

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0lxHr5CnfQ/

View this post on Instagram

Baby shark 🦈

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0L6jibnhJr/

Link: https://www.instagram.com/p/B0Oc8aCjdTh/

View this post on Instagram

Last day ☀️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0nsZNNHLth/

Link: https://www.instagram.com/p/BpIE5tZlxfp/

Link: https://www.instagram.com/p/B0Y29v5BSEQ/

Link: https://www.instagram.com/p/B0oGP4AI98A/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzDXoiCHokp/