Home ShowBiz Afrona nuse për shtëpi, lum si Blero
Afrona nuse për shtëpi, lum si Blero
0

Afrona nuse për shtëpi, lum si Blero

0
0

Afrona Dika është duke u përgatitur që të marrë tamam statusin e një nuse të re. Blero me Afronën martohen këtë vit dhe ajo po mundohet që të jetë një nuse e denjë për Bleron.

Mesa duket se ia ka arritur qëllimit sepse ka mësuar të gatuaj fli dhe për këtë gjë ndihet shumë e lumtur saqë e ka publikuar edhe në instastory gatimin e saj të parë.

Blero duhet të ndihet me fat që përvecse po martohet me një vajzë simpatike ajo është edhe shumë e devotshme për ti shërbyer atij.

afrona

Link: https://www.instagram.com/afronadika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0WbR_lItgU/