Home ShowBiz Dalin fotot nga festa e veçantë për 4 vjetorin e vajzës së këngëtares
Dalin fotot nga festa e veçantë për 4 vjetorin e vajzës së këngëtares
0

Dalin fotot nga festa e veçantë për 4 vjetorin e vajzës së këngëtares

0
0

Vajza e Fiolla Morinës ka festuar 4 vjetorin, përmes një feste të veçantë organizuar nga vetë këngëtarja.

Kjo e fundit ka postuar në Instagram disa foto nga mbrëmja në të cilën vihet re vogëlushja veshur me një fustan të bukur rozë duke festuar pranë një tufe tullumbacash.

Në festë janë mbledhur miq dhe të afërm të këngëtarës, të cilët kanë shprehur urime me rastin e ditëlindjes së Alayah, e cila duhet thënë që është shndërruar në një bukuroshe të vërtetë.

Përveç momente të lumtura familjare, këngëtarja publikon vazhdimisht foto në llogarinë e saj në Instagram, ku informon fansat edhe mbi projektet e saj muzikore.

fjolla 2

fiolla morina

 

Link: https://www.instagram.com/fjolla.morina/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1CNX_jJV_k/