Home ShowBiz Besi ka një falënderim special me foton e veçantë
Besi ka një falënderim special me foton e veçantë
0

Besi ka një falënderim special me foton e veçantë

0
0

Aktori I humorit Bes Kallaku ka publikuar së fundmi një foto shumë të bukur me të bijën Ajka.

Ai ndodhet së bashku me Xhensilën në jug të vendit duke pushuar, ndërsa i kërkon një minutë zotit për ta falënderuar me të bijën në krah.

Fotoja është realizuar nga pushimet dhe duhet thënë se babë e bijë duken shumë bukur në krahët e njëri tjetrit.

Xhensila dhe Besi janë duke pushuar në jug të vendit, pas një viti të ngjeshur me aktivitete të shumta. Kujtojmë se Besi është duke punuar me xhirimet e filmit Falco, I cili pritet të dalë shumë shpejt për publikun.

Link:https: https://www.instagram.com/p/B1BzpN4Hepq/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0v_3N-nJsi/