Home ShowBiz Liam habit me reagimin pas ndarjes mesazhi I veçantë për Miley
Liam habit me reagimin pas ndarjes mesazhi I veçantë për Miley
0

Liam habit me reagimin pas ndarjes mesazhi I veçantë për Miley

0
0

Reagon më në fund aktori Liam Hemsworth duke pranuar publikisht ndarjen nga këngëtarja Miley Cyrius, por përveç kësaj ka edhe një mesazh për këngëtaren.

Përmes një postim në instagramin personal aktori ka zgjedhur një foto perëndimi në plazh, për ti lënë një mesazh ish bashkëshortes, ku I uron shëndet dhe lumturi në vijim.

Kjo është një çështje personale dhe unë nuk kam për të bërë asnjë koment më shumë, për asnjë media apo gazetar, ka shkruar ndër të tjera aktori.

Miley ndërkaq është fotografuar së fundmi në Capri të Italisë, duke u puthur me blogeren e famshme Kaytlinn Cartler.

Këto foto që vijnë direct pas lajmit të divorcit kanë bërë jo pak bujë në botën e showbizit.

Link: https://www.instagram.com/p/B1FuUk7nbjn/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw8xi-enyaK/

tags: