Home ShowBiz Surprizuese, këngëtarja shqiptare fal namazin, fansat kanë diçka për ti thënë
Surprizuese, këngëtarja shqiptare fal namazin, fansat kanë diçka për ti thënë
0

Surprizuese, këngëtarja shqiptare fal namazin, fansat kanë diçka për ti thënë

0
0

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, na tregon se veç të tjerash, është edhe një besimtare e devotshme.

Në instastoryn e saj ajo ka publikuar një video, ku po fal namazin.

Këngëtarja duket mjaft e përqëndruar, ndërsa po falet, ndërkohë që sjell edhe disa mesazhe paqeje dhe dashurie.

Këngëtarja ndërkaq është përgëzuar edhe nga fansat, duke publikuar mesazhet që i kanë dërguar në Instagram.

ciljeta

ciljeta..

 

Inkedciljeta...._LI

Link: https://www.instagram.com/ciljetaxhilaga/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwMHi0QgDxq/