Home ShowBiz Kënga e re e Mileyt i shpjegon të gjitha, këngëtarja trondit me pamjet dhe tekstin e dhimbshëm
Kënga e re e Mileyt i shpjegon të gjitha, këngëtarja trondit me pamjet dhe tekstin e dhimbshëm
0

Kënga e re e Mileyt i shpjegon të gjitha, këngëtarja trondit me pamjet dhe tekstin e dhimbshëm

0
0

Vetëm pak kohë pas ndarjes Miley vjen me një këngë të re e cila thuhet se i dedikohet marëdhënies me Liam.

Pavarësisht se motiv i ndarjes u përfol të ishtë tradhëtia e Miley, kjo e fundit na rrëfen një tjetër realitet.

Në instagramin e saj, këngëtarja sjell një pjesë të videoklipit, ku shfaqet një shishe alkoli dhe ilace të hedhur në ujë.

Në tekstin e këngës, Miley tregon se ka vendosur të heqë dorë, ndërsa duket se kërkon të bëjë fajtor aktorin për ndarjen, duke dëshmuar për abuzimin që ai bënte me alkolin dhe drogërat.

Link:

View this post on Instagram

Slide Away – link in bio.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Link: https://www.instagram.com/p/B1NekxglxAB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1CQnO0JWoi/

tags: