Home ShowBiz Dikur një vajzë e vogël, por me ëndrra të mëdha, zbuloni kush është kjo vogëlushe
Dikur një vajzë e vogël, por me ëndrra të mëdha, zbuloni kush është kjo vogëlushe
0

Dikur një vajzë e vogël, por me ëndrra të mëdha, zbuloni kush është kjo vogëlushe

0
0

Morena Taraku, duket se është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj, pasi ka publikuar së fundmi në Instagram një foto nga fëmijëria.

Këngëtarja që e vogël, duket mjaft tërheqëse, por mesa duket ka qënë edhe mjaft ambicioze.

Në foton fëmijë, Morena shkruan: “Isha një vajzë e vogël me ëndrra të mëdha”

Këngëtarja ka ruajtur tiparet e bukura të fëmijërisë, ndërkaq duket se e ka realizuar ëndrrën, për të qënë një ditë e famshme dhe e suksesshme.

morena2

Link: https://www.instagram.com/morenataraku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/morenataraku/