Home ShowBiz Zbulohet talenti i ri i Oriola Marashit, çfarë na ka fshehur modelja??
Zbulohet talenti i ri i Oriola Marashit, çfarë na ka fshehur modelja??
0

Zbulohet talenti i ri i Oriola Marashit, çfarë na ka fshehur modelja??

0
0

Përveçse seksi, modelja e njohur Oriola Marashi, zbulon se ka edhe një talent tjetër në fushën e sportit.

Ajo shfaqet në një video në Instagram ndërsa grushton me një fuqi të jashtëzakonshme.

Në video Oriola ka etiketuar gjithë mikeshat e saj, duke i ofruar mbrojtje për çdo rast.

Të shumta kanë qënë reagimet nga personazhet e njohura, ku spikat ai i Beatriks Ramosaj, e cila thotë: Askush nuk mund të merret me mua, pasi mikja ime që është e fortë dhe hot, do t’ju kapë me shkelma nëse e bëni”.

Oriola ndodhet aktualisht me pushime në Spanjë, nga ku poston herë pas here foto shpërthyese, të cilat marrin vëmendje maksimale nga fansat e modeles.

oriola1

oriola 3

oriola 2

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0gD5JHBkvs/