Home ShowBiz Blendi Fevziu pushime në Bahamas, zbulohet kush e shoqëron moderatorin
Blendi Fevziu pushime në Bahamas, zbulohet kush e shoqëron moderatorin
0

Blendi Fevziu pushime në Bahamas, zbulohet kush e shoqëron moderatorin

0
0

Moderatori i njohur Blendi Fevziu që prej mbylljes së emisionit ka filluar pushimet çka e vërteton edhe përmes fotove në rrjetin social Instagram.

Aktualisht ai ndodhet në Bahamas së bashku me familjen, ndërsa ka publikuar disa foto të bukura, me vajzën e vogël.

Bukuroshja Alis shihet duke pozuar pranë të atit në breg të detit, ndërsa në një foto tjetër Blendi tregon se ka kapur një peshk, dhe vogëlushja e sheh gjithë kureshtje.

Blendi poston shpesh foto nga pushimet e tij në vende nga më ekzotiket, duke kombinuar pushimet me eksplorimin e natyrës.

View this post on Instagram

Ishulli i Iguanave – Exuma

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Link: https://www.instagram.com/p/B1P6a0QAp1-/, https://www.instagram.com/p/B1E1FJEAtY9/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvPl8mIAJHA/