Home Lifestyle Çfarë e shqetëson Sara Hoxhën në muajt e fundit të shtatzanisë, cila është dilema pas lindjes??
Çfarë e shqetëson Sara Hoxhën në muajt e fundit të shtatzanisë, cila është dilema pas lindjes??
0

Çfarë e shqetëson Sara Hoxhën në muajt e fundit të shtatzanisë, cila është dilema pas lindjes??

0
0

Sara Hoxha do të bëhet së shpejti nënë e një djali të dytë.

E ndërsa vogëlushi pritet të vijë në jetë pas gati dy muajsh, Sarën duket se e mundon diçka.

Ashtu si çdo femër, pas lindjes shqetësimi kryesor është humbja e kilogramëve të marrë gjatë shtatzanisë, përballja me strijat dhe ndryshimet e shumta që ndodhin në trupin e femrës.

Ajo ka njoftuar përmes instagramit të saj, se këto shqetësime mundi ti luftojë falë një dokumentari të New York Times.

Dokumentari sjell dëshmi të grave, se si janë ndier me trupin pas lindjes dhe se si ja kanë dalë të fitojnë vetëbesim.

“Pas muajsh të tëre shqetësimi, pashë këtë dhe sot ndihem më mirë” shkruan Sara në instastoryn e saj, duke ju referuar dokumentarit.

sara hoxha

Link: https://www.instagram.com/sarahoxhaaa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByFkpmynabm/