Home Tag "shtatezani"

Plane për fëmijë me Stresin..ja si e mendon Kejsi

0
Reperi Stresi dhe Kejsi duket se tashmë i kanë rregulluar raportet mes tyre dhe janë rikthyer sërish bashkë pas një ndarjeje disa mujore. Reperi madje i kërkoi të falur Kejsit gjatë spektaklit “Klanifornia”, ku ishte i ftuar para pak kohësh. Ndërkaq Kejsi ka vendosur që ti përgjigjet disa pyetjeve nga fansat dhe një prej tyre […]

Shtoi vetëm 12 kilogramë, Linda Halimi zbulon sa peshon pas lindjes

0
Këngëtarja e njohur për publikun shqiptar Linda Halimi pak ditë më parë u bë nënë e një vajze të cilën e pagëzoi me emrin Kaimina. Këngëtarja shqiptare e mbajti plotësisht të fshehur shtatëzaninë, ndërkohë që u shpreh se zgjodhi kështu pasi donte të shijonte këtë fazë të ndjeshme për çdo femër. Ndërkohë Linda ka publikuar […]

Khloe Kardashian afër lindjes, ja sa ëmbël duket me bark të fryrë

0
Para pak ditësh motra e saj Kylie Jenner lindi fëmijën e saj të parë dhe këtë rradhë rendi qenka për vet Khloe Kardashian e cila është në pritje të fëmijës së saj. Khloe ka publikuar disa fotografi me bark të fryrë dhe duket shumë ëmbël ashtu. Ajo përmes instagramit ka treguar se është në javën […]

Emina Çunmulaj po shijon shtatëzaninë, tregon barkun…

0
Modelja Emina Çunmulaj është duke shijuar shtatëzaninë e saj të dytë.  Ajo përmes një fotografie në Instagram ka treguar mënyrën se si i është formuar barku deri tani. Emina në këtë foto shkruan “përqafoni barkun tuaj si gjethet e vjeshtës, përqafoni pemën para se të bie”. Pritja e ëmbël është periudha më e bukur për […]