Home ShowBiz Cila është kënga e Stresit që kapi rekord klikimesh, ja si reagon këngëtari
Cila është kënga e Stresit që kapi rekord klikimesh, ja si reagon këngëtari
0

Cila është kënga e Stresit që kapi rekord klikimesh, ja si reagon këngëtari

0
0

Stresi është shprehur mjaft I emocionuar për një prej këngëve të tij, e cila edhe pas dy vitesh, vazhdon të dëgjohet dhe klikohet nga fansat e muzikës së tij.

Në një postim të tij në Instagram, Stresi ka publikuar numrin rekord prej 8.1 milion klikimeve, që ka kapur një prej këngëve më të fashme të tij “ Shokun se lo”,një bashkëpunim me One T.

“Diçka që del prej zemrës për 10 minuta dhe ja rezultati, 8,1 milly”, shkruan Stresi në foton që ka publikuar.

Ky postim ka marrë mijëra pëlqime, ndërsa kënga është konsideruar nga komentuesit si një prej më të mirave të këngëtarit.

stressi

Link: https://www.instagram.com/p/B1SDCmbCfvK/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0f3Nbkpckf/