Home ShowBiz Fotot e ralla të Miriam Canit 18 vjeç, zbuloni si dukej këngëtarja
Fotot e ralla të Miriam Canit 18 vjeç, zbuloni si dukej këngëtarja
0

Fotot e ralla të Miriam Canit 18 vjeç, zbuloni si dukej këngëtarja

0
0

Miriam Cani duket se është bërë nostalgjike për kohën e adoleshencës.

Ajo ka publikuar një foto në instastory kur ka qenë vetëm 18 vjeç dhe duhet thënë se me kalimin e viteve është bërë edhe më e bukur nga çka qenë.

Miriam në këtë foto është me flokët më të shkurtër dhe me baluke, ndërsa pozon përpara një makine.

Këngëtarja e shoqëron foton me shkrimin koha fluturon dhe në fakt ka të drejtë, pavarësisht faktit se ajo ka ruajtur të njëjtën fytyrë të ëmbël si atëherë.

miriam cani

Link: https://www.instagram.com/miriamcani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0JYjxnFLrf/