Home ShowBiz Elita dhe Gjiko pushime me jahtin luksoz, pamjet nga brenda do t’ju mahnisin
Elita dhe Gjiko pushime me jahtin luksoz, pamjet nga brenda do t’ju mahnisin
0

Elita dhe Gjiko pushime me jahtin luksoz, pamjet nga brenda do t’ju mahnisin

0
0

Çifti i famshëm i showbizit Elita dhe Gjiko, duket se kanë nisur pushimet dhe duhet thënë se çifti di se si të argëtohet.

Ata kanë marrë një jaht privat dhe kanë nisur të lundrojnë në bregdete të ndryshme.

Ka qenë Elita ajo që ka shpërndarë në instastoryn e saj disa foto nga ambjentet e brendshme të Jahtit dhe duhet thënë se pamjet janë vërtetë shumë të bukura.

Çifti janë bërë prindër të një djali disa muaj më parë dhe këto janë pushimet e para me vogëlushin.

elita rudi

elita2

wlita rudi1

Link: https://www.instagram.com/elita.rudi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1B7MIngquT/