Home ShowBiz Përse postimi I Ermalit revoltoi fansat? Lum ofendimesh ndaj moderatorit..
Përse postimi I Ermalit revoltoi fansat? Lum ofendimesh ndaj moderatorit..
0

Përse postimi I Ermalit revoltoi fansat? Lum ofendimesh ndaj moderatorit..

0
0

Ermal Mamaqi ka postuar së fundmi një foto në Instagram, ku shfaqet i plakur, ndërsa në tekstin që shoqëron foton shkruan:

“Mendova : “Do pres deri sa të bëhen me kulturë njerëzit në Shqipëri”…Sa prita thua?”.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të vërshojnë me një lum komentesh, shumica e të cilave aspak dashamirëse.

Ata e kanë krituar ashpër aktorin, madje disa prej tyre edhe e kanë ofenduar.

Disa i thonë se falë shqiptarëve është bërë i famshëm dhe me lekë, ndërsa të tjerë e akuzojnë vetë aktorin për mungesë kulture.

Pavarësisht të gjitha këtyre komenteve, Ermali ende nuk ka reaguar.

Inkedermal mamaqi_LI3

Inkedermal mamaqi.._LI1

Inkedermali...._LI2

Link: https://www.instagram.com/p/B1RVNK0hZz7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B02zhKhhStC/