Home ShowBiz “Je bërë si Michael Jackson”, fansat masakrojnë Morena Tarakun, ja mesazhi i këngëtares…
“Je bërë si Michael Jackson”, fansat  masakrojnë Morena Tarakun, ja mesazhi i këngëtares…
0

“Je bërë si Michael Jackson”, fansat masakrojnë Morena Tarakun, ja mesazhi i këngëtares…

0
0

Këngëtarja e njohur Morena Taraku ka publikuar së fundmi një foto me një mace, ku thotë se preferon të zgjedhë kafshët para njerëzve.

Por pavarësisht mesazhit, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është fytyra e këngëtares.

Fansat kanë vënë re një ndërhyrje në hundë dhe e kanë masakruar me komente.

Shumica i thonë që je bërë si Michael Jackson, ndërsa disa të tjerë i thonë që nuk njihesh më.

Madje ka edhe nga ata që me humor i shkruajnë se edhe macja duket e trembur prej hundës së saj.

Këngëtarja ka preferuar të mos reagojë ndaj këtyre mesazhe, duke i kaluar në heshtje.

View this post on Instagram

OVER PEOPLE I CHOOSE ANIMALS

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Inkedmorena taraku_LI 1

Inkedmorena taraku1_LI2

Inkedmorena taraku2_LI3

Inkedmorena taraku 3_LI4

Link: https://www.instagram.com/p/B1g0r5gFycl/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzslDJylbR6/