Home ShowBiz Super provokuese Enca pyet “ Cfarë të pëlqen tek unë?”, përgjigjia do t’ju lëjë pa fjalë…
Super provokuese Enca pyet “ Cfarë të pëlqen tek unë?”, përgjigjia do t’ju lëjë pa fjalë…
0

Super provokuese Enca pyet “ Cfarë të pëlqen tek unë?”, përgjigjia do t’ju lëjë pa fjalë…

0
0

Këngëtarja Enca Haxhia është duke punuar për xhirimet e filmit  “I love Tropoja”, ku do ta shohim për herë të parë në rolin e aktores.

Së fundmi në një video të shkurtër Enca pyet dikë “ Çfarë të pëlqen tek unë?” duke bërë tag Ermal Mamaqin.

Në video Enca shfaqet bust me një dekolde të theksuar duke i drejtuar dikujt pyetjen, ndërsa zëri nga ana tjetër i përgjigjet duke i thënë “sytë”.

Sigurisht që video ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet nga fansat e këngëtares.

Këta të fundit kanë vërshuar me komplimenta ndaj këngëtares, ndërsa nuk kanë nguruar t’i përgjigjen pyetjes së saj duke rrëfyer çfarë ju pëlqen më tepër tek këngëtarja.

Link: https://www.instagram.com/p/B1lnrGNggaN/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Byf5sNcgW7S/