Home ShowBiz Me një look totalisht të ri dhe gjysmë e zhveshur, Oriola vendos të çmendë fansat..
Me një look totalisht të ri dhe gjysmë e zhveshur, Oriola vendos të çmendë fansat..
0

Me një look totalisht të ri dhe gjysmë e zhveshur, Oriola vendos të çmendë fansat..

0
0

Modelja e njohur Oriola Marashi, është duke  realizuar një sesion fotografik ku shfaqet më provokuese se kurrë.

Modelja ka ndryshuar totalisht pamje, duke u shfaqur me flokë të shkurtëra stil Marilyn Monroe ndërsa mban veshur një palë bikini trup të zi me pika të bardha.

Në njërën prej fotove Oriola shfaqet ndërsa e ka hequr pjesën e sipërme të bikinit, duke pozuar në profil dhe duke ekspozuar një pjesë të mirë të gjoksit.

Modelja duket shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, por si gjithmonë mjaft tërheqëse.

Link: https://www.instagram.com/p/B1o4G3-hr5G/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0gD5JHBkvs/