Home ShowBiz Fustani marramendës me shkëlqim diamanti, modelja rrëmben vëmendjen e të gjithëve
Fustani marramendës me shkëlqim diamanti, modelja rrëmben vëmendjen e të gjithëve
0

Fustani marramendës me shkëlqim diamanti, modelja rrëmben vëmendjen e të gjithëve

0
0

E veshur me një fustan me shkëlqim diamanti ndërsa ecën me slow motion, modelja vjen më sensuale se kurrë.

Oriola Marashi ka postuar së fundmi një video duke ecur me një fustan i cili të jep përshtypjen se është i gjithi i mbuluar me gurë diamanti.

Krahas videos modelja shkruan: “Trup diamanti” dhe duket se ka tërhequr jo pak vëmendje nga ana e fansave dhe miqve.

Ata e kanë komplimentuar Oriolën për trupin perfekt dhe  mbi të gjitha për mënyrën se si e bën të duket fustani.

View this post on Instagram

Diamond body @lena_berisha

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B1qy30KhdyQ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bs3pnyUFMCj/