Home ShowBiz Çfarë ka kutia e veçantë që do të hapet ditën e dasmës, Aftona zbulon misterin…
Çfarë ka kutia e veçantë që do të hapet ditën e dasmës, Aftona zbulon misterin…
0

Çfarë ka kutia e veçantë që do të hapet ditën e dasmës, Aftona zbulon misterin…

0
0

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona, do të lidhin kurorë më 21 shtator.

Çifti kanë bërë publike ftesat e dasmës pak kohë më parë, ndërsa publikuan edhe disa foto nga klipi që do i paraprijë dasmës.

Ndërsa së fundmi Afrona ka publikuar në instagramin e saj një kuti të veçantë të cilët do ti duhet ta hapë vetëm në ditën e dasmës.

Kutia e veçantë të cilën Afrona mezi po pret ta hapë, është e mbushur me diamantë, si një dhuratë për dasëm nga shtëpia e diamantëve ne Zvicër.

Kjo dhuratë duket se e ka emocionuar mjaft Afronën e cila e ka publikuar në instagram kutinë, ndërsa shkruan se mezi po pret ditën e dasmës për ta hapur.

Link: https://www.instagram.com/p/B1141pAI7Go/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BlY5u6mhhAN/