Home ShowBiz Visjan Ukcenaj ndryshon papritur profesion – Nuk do ta besoni ça pune ka zgjedhur
Visjan Ukcenaj ndryshon papritur profesion – Nuk do ta besoni ça pune ka zgjedhur
0

Visjan Ukcenaj ndryshon papritur profesion – Nuk do ta besoni ça pune ka zgjedhur

0
0

Aktori i mirënjohur Visjan Ukcenaj na ka çoroditur pak në foton e tij të publikuar së fundmi. Është parë në një servis makinash.

Mos vallë ai ka ndryshuar papritur profesion duke hequr dorë nga aktrimi dhe duke u bërë mekanik makinash.

Një është një foto e shkrepur për komedinë “Klani Fornia” e cilat pritet të startojë së shpejti në televizionin Klan.

Pra Visjanin do e shikojmë sërish në emisionin e komedisë edhe këtë sezon.

Link: https://www.instagram.com/p/B2ETNxHBRHu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1rfloyBH17/