Home ShowBiz Disa ditë para dasmës, Afrona Dika zbulon detajin më pikant të dasmës
Disa ditë para dasmës, Afrona Dika zbulon detajin më pikant të dasmës
0

Disa ditë para dasmës, Afrona Dika zbulon detajin më pikant të dasmës

0
0

Afrona Dika dhe Blero pas disa ditësh do të finalizojnë dashurinë e tyre me martesë. Çiftin e kemi parë me disa foto të veshur nuse dhe dhëndër disa ditë para kurorëzimit por nuk paskemi parë asgjë akoma.

Afrona me anë të një foto në instastory na paralajmëron për dasmën dhe zbulon që do jetë dasma më e madhe e vitit.

Mezi po presim të shikojmë Afronën të veshur nuse dhe të shikojmë detajet e kësaj ceremonie.

afrona2

Link: https://www.instagram.com/afronadika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1biMCtIUPu/