Home ShowBiz Morena nuk di të ndalet, pozon para pasqyrës dhe i nxjerr gati të gjitha
Morena nuk di të ndalet, pozon para pasqyrës dhe i nxjerr gati të gjitha
0

Morena nuk di të ndalet, pozon para pasqyrës dhe i nxjerr gati të gjitha

0
0

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku njihet për fotot e saj sensuale të postuara herë pas herë në Instagram.

Ajo shfaqet gjithnjë e më provokuese duke ekspozuar format e saj.

Këtë herë këngëtarja pozon ulur para pasqyrës me një bikini ngjyrë rozë dhe duhet pranuar se duket shumë në formë.

Ajo ka ekspozuar të pasmet, ndërsa ndodhet me pushime në Belek.

Të shumta kanë qënë komentet pozitive të fansave të këngëtares, por nuk kanë munguar as ata që e kritikojnë për shfaqje të tilla, ku ajo eksopozon herë pas here pjesë të trupit.

Megjithatë Morena nuk reagon thuajse asnjëherë duke qëndruar indiferente ndaj komenteve, veçanërisht atyre negative.

View this post on Instagram

✈️ MODE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2MFMV6lMSH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzslDJylbR6/