Home ShowBiz Sot mashkulli më i preferuar i femrave, por ja si dukej Maluma para famës
Sot mashkulli më i preferuar i femrave, por ja si dukej Maluma para famës
0

Sot mashkulli më i preferuar i femrave, por ja si dukej Maluma para famës

0
0

Maluma është sot një prej këngëtarëve më të dashur jo vetëm për muzikën që bën, por edhe për pamjen e tij fizike.

Ai është konsideruar si më i preferuari nga femrat për shkak të fizikut të tij, por nuk e keni idenë se si dukej fëmijë.

Këngëtari ka postuar në instagramin e tij një foto, kur ishte i vogël, duke u bërë nostalgjik për fëmijërinë.

Në këtë foto ai duket që ka ruajtur tiparet e bukura të fëmijërisë dhe sidomos shprehitë e fytyrës me të cilat e identifikojmë edhe sot.

Krahas fotos Maluma shkruan : “Maluma fëmijë, çfarë kam qenë duke menduar vallë”

Këngëtari është sot mjaft i sukseshëm veçanërisht edhe për sa i takon bashkëpunimeve me emra të njohur të muzikës ndërkombëtare.

Link: https://www.instagram.com/p/B2FZeTwnlZ5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2CwEKjHiea/