Home ShowBiz Befason Loredana, a po lidhet me një femër pas ndarjes me Mozzik??
Befason Loredana, a po lidhet me një femër pas ndarjes me Mozzik??
0

Befason Loredana, a po lidhet me një femër pas ndarjes me Mozzik??

0
0

Loredana dhe Mozzik janë një prej çifteve më të përfolur së fundmi, pasi dyshohet se mund të jenë ndarë.

Lajmet janë ende nuk kuadrin e thashethemeve, por Loredana ka habitur jo pak së fundmi me disa foto të publikuara në instagramin e saj.

Ajo shfaqet së bashku me një femër tjetër ndërsa shkruan në gjermanisht “ Do të martohemi”.

Vajzat duken shumë të afërta me njëra tjetrën, ndërsa Loredana e shoqëron foton me një zemër të kuqe.

Shoqja e saj e ka ripostuar foton duke shkruar: “ Unë thashë po”, shoqëruar me një unazë.

Nuk e dimë nëse gjithçka është bërë në trajtën e një shakaje, por duhet pranuar se vajzat duken shumë të lumtura nën shoqërinë e njëra tjetrës.

Link: https://www.instagram.com/bonniestrange/https://www.instagram.com/loredana/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By0y8nrCnAB/https://www.instagram.com/p/Byu7Ol2CiL-/