Home ShowBiz Guxon edhe gruaja e Ermal Fejzullahut, ndryshon totalisht pamje, nuk mund ta imagjinoni si duket
Guxon edhe gruaja e Ermal Fejzullahut, ndryshon totalisht pamje, nuk mund ta imagjinoni si duket
0

Guxon edhe gruaja e Ermal Fejzullahut, ndryshon totalisht pamje, nuk mund ta imagjinoni si duket

0
0

Ajo është në pritje të fëmijës së katërt dhe ndodhet në muajt e fundit të shtatëzanisë, por ka vendosur të ndryshojë pamje.

Arjana Fejzullahu të cilën e kemi parë gjithmonë me flokë shumë të gjatë të çelët, tashmë i është bashkuar ushtrisë së femrave me flokë të shkurtër deri tek supet.

Ajo ka ndryshuar edhe ngjyrën të cilën e ka çelur edhe më shumë nga fundi, ndërsa në rrënjë ka mbajtur ngjyrën natyrale.

Arjana duket shumë bukur me këtë model të ri i cili duhet thënë se i shkon edhe më shumë se flokët e gjata.

Ajo dhe Ermali do të bëhen prindër për herë të katërt, vetëm pak kohë më parë ajo organizuar një baby shower krejt të veçantë mes miqve dhe të afërmve të saj.

Link: https://www.instagram.com/arianafejzullahu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bzs-rz1BTD9/