Home ShowBiz Fitime marramendëse në vetëm 1 minutë pas lançimit të linjës së re, Kim sapo bëri namin
Fitime marramendëse në vetëm 1 minutë pas lançimit të linjës së re, Kim sapo bëri namin
0

Fitime marramendëse në vetëm 1 minutë pas lançimit të linjës së re, Kim sapo bëri namin

0
0

Kim Kardiashan ka hedhur në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje dhe mund të themi me plot gojën se ka bërë namin.

Nuk kanë kaluar as dy minuta nga hedhja në treg e kësaj linje dhe ajo rezultoi me një fitim prej 2 milion dollarësh.

Linja e të brendshmeve Skim, janë kryesisht korse të cilat shërbejnë për të definuar format dhe për të të treguar më të dobët në rastet kur femrat kanë probleme me peshën.

Askush nuk e kishte parashikuar këtë fitim marramendës në kaq pak kohë, madje as vetë Kim e cila në çdo insiativë të saj ka pasur shumë sukses.

Link: https://www.instagram.com/p/B2QEDWRgNS2/

Burimi i lajmit: https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a28997568/kim-kardashian-2-million-skims-launch/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0003wsA2gt/