Home ShowBiz Ndahen çifti i famshëm që u martua në Big Brother? Fotinia na habiti me veprimin e fundit
Ndahen çifti i famshëm që u martua në Big Brother? Fotinia na habiti me veprimin e fundit
0

Ndahen çifti i famshëm që u martua në Big Brother? Fotinia na habiti me veprimin e fundit

0
0

Të gjithë besoj e mbani mend çiftin e famshëm, që na emocionuan aq shumë duke u martuar në Big Brother

Po flasim pikërisht për Fotininë dhe Danielin të cilët mesa duket nuk janë më bashkë.

Dyshimet për një ndarje mes tyre lindën kohë më parë, kur çifti mbylli instagramin e përbashkët, duke zhdukur çdo gjurmë të lidhjes së tyre.

Ata i mohuan menjëherë zërat, duke e justifikuar këtë veprim me faktin se dëshironin të qëndronin larg vëmendjes për pak kohë.

Por së fundmi një veprim i Fotonisë na shton dyshimet se çifti mund të jenë ndarë përfundimisht.

Që prej muajit korrik ajo ka një llogari të re në Instagram dhe deri tani nuk ka asnjë foto me Danielin.

Çifti në fjalë ishte ndër më të famshmit që dolën nga Big Brother për faktin se organizuan brenda shtëpisë më të madhe ceremoninë e dasmës së tyre.

 

fotini

Link: https://www.instagram.com/f_touch_/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1_W9EaA4oB/