Home ShowBiz Si dukej Oriola para famës, publikohen foto e video të modeles vite më parë
Si dukej Oriola para famës, publikohen foto e video të modeles vite më parë
0

Si dukej Oriola para famës, publikohen foto e video të modeles vite më parë

0
0

Oriola Marashi është padyshim një prej modeleve më të bukura në Shqipëri.

Atë e shohim vazhdimisht duke pozuar për revista të ndryshme dhe duhet pranuar se shfaqet gjithmonë në formë përfekte.

Por a ka qenë gjithmonë kështu Oriola?

Ajo vetë ka shpërndarë në Instagram një video të 6 viteve më parë dhe duhet pranuar që ishte po kaq e bukur edhe atëherë.

Modelja ka të njëjtat tipare dhe forma trupore si 6 vite më parë, duke na dëshmuar se nuk ka ndërhyrë aspak me kalimin e viteve për të përmirësuar pamjen.

Modelja duket vetëm pak më e imët, por kjo është normale duke pasur parasysh moshën e re të saj në kohën kur është realizuar videoja.

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0gD5JHBkvs/