Home ShowBiz Moderatorja e njohur shqiptare rrĂ«mben kopertinĂ«n e Prestigjozes britanike “Global Woman”, ja sekreti i suksesit tim
Moderatorja e njohur shqiptare rrĂ«mben kopertinĂ«n e Prestigjozes britanike “Global Woman”, ja sekreti i suksesit tim
0

Moderatorja e njohur shqiptare rrĂ«mben kopertinĂ«n e Prestigjozes britanike “Global Woman”, ja sekreti i suksesit tim

0
0

Prestigjozja britanike “Global Woman” ka zgjedhur pĂ«r kopertinĂ«n e muajit shtator moderatoren e njohur shqitare Luana VjollcĂ«n.

Luana ka folur në një intervistë ekskluzive mbi fuqinë dhe forcën e femrës, dëshirat, ëndrrat dhe pasionet e saj për jetën.

Elokuente e buzëqeshur dhe pozitive, ajo di se si ta bëjë publikun për vete, është përshkrimi që i bëhet moderatores në fillim të shkrimit, ndërsa përmendet edhe ana e saj humane me vepra të ndryshme bamirësie sidomos për fëmijët në nevojë.

Kur e pyesin se cili është çelësi i suksesit të saj, moderatorja përgjigjet puna dhe vetëm puna.

“PĂ«rfundimisht unĂ« besoj se nĂ«se punon fuqishĂ«m, tĂ« gjitha Ă«ndrrat dhe dĂ«shirat, do tĂ« realizohen njĂ« ditĂ«. Nuk ka asnjĂ« gjĂ« tĂ« pamundur, ka vetĂ«m gjĂ«ra tĂ« mundura qĂ« me shumĂ« punĂ« dhe pasion mund tĂ« realizohen njĂ« ditĂ«â€, thotĂ« Luana gjatĂ« intervistĂ«s.

Moderatorja shfaqet në kopertinën e revistës veshur në Lejla, me flokët e lagura dhe duhet pranuar se duket tejet sensuale.

Link: https://www.instagram.com/p/B2q3Av_n3En/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsGI7Rsg0K_/