Home ShowBiz Nuk do ta besoni, ja çfarë bën Blero dhe Afrona vetëm pak orë para dasmës
Nuk do ta besoni, ja çfarë bën Blero dhe Afrona vetëm pak orë para dasmës
0

Nuk do ta besoni, ja çfarë bën Blero dhe Afrona vetëm pak orë para dasmës

0
0

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona do të lidhin kurorë mbrëmjen e sotme në një ceremoni të veçantë për të cilën kanë kohë që po përgatiten.

Para pak kohësh ata shpërndanë edhe ftesat e dasmës, ndërsa tashmë duket se po afron momenti i shumëpritur.

Por duke qënë se darka sot pritet të jëtë shumë energjike çifti ka vendosur që të relaksohet duke kaluar disa momente pranë plazhit në Shëngjin, ku do të mbahet edhe ceremonia e dasmës.

Blero ka shpërndarë një foto ndërsa bën tag Afronën me një emoji nuse ndërsa shkruan “Së shpejti”.

Një video nga plazhi e ka shpërndarë edhe Afrona, ndërsa ka rishpërndarë edhe postimet e miqve të saj që janë rrugës duke ardhur për të qënë pjesë e ceremonisë.

bleroo

bleroo1

Link: https://www.instagram.com/bleromuharremi/https://www.instagram.com/afronadika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvSNrQ5pPAe/