Home ShowBiz Thanë se u nda nga i shoqi, por ja si reagon Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj ndaj lajmeve
Thanë se u nda nga i shoqi, por ja si reagon Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj ndaj lajmeve
0

Thanë se u nda nga i shoqi, por ja si reagon Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj ndaj lajmeve

0
0

Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, u bënë kryefjala e portaleve këtë fundjavë.

Sipas zërave aktorja mund të jetë ndarë  nga i shoqi e madje u tha se shkak mund të ishte bërë një romancë e Rudinës.

Por sesa të vërteta janë këto lajme, nuk mund ta themi me siguri të plotë.

Nga ana tjetër Rudina ka vijuar e qetë rutinën e saj, duke injoruar çdo lajm të mundshëm.

Ajo është shfaqur me të bijën Viktorian në një ditë të zakontë pushimi në ambjentet e shtëpisë, ndërsa më pas ka shpërndarë video nga puntata e parë e emisionit.

Ndërkaq edhe vetë bashkëshorti i saj nuk ka reaguar aspak lidhur me këto thashetheme, duke vijuar i qetë rutinën e tij.

Link: https://www.instagram.com/rudinadembacaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0oOJK6nU9L/