Home ShowBiz Tayna ndryshon totalisht pamje, ja si duket ajo me flokët rozë
Tayna ndryshon totalisht pamje, ja si duket ajo me flokët rozë
0

Tayna ndryshon totalisht pamje, ja si duket ajo me flokët rozë

0
0

Reperja e njohur Tayna ka vendosur të na surprizojë nga New Yorku, ku ndodhet për realizimin e projekteve të saj muzikore.

Ajo shfaqet në një foto me flokë me onde në ngjyrë rozë dhe një pelice të stilit Cruella Devil.

Krahas fotos ku shfaqet tejet provokuese me lookun e ri Tayna shkruan: “Unë i veshi kudrat si ti”, ndërsa përmend personazhin e famshëm të Cruella Devil.

Këngëtarja nuk njihet me pamjen e re, por pavarësisht kësaj ajo duket mjaft mirë dhe majde kjo ngjyrë flokësh i shkon po aq sa ajo që kishte.

Këngëtarja ka marrë komplimenta dhe pëlqime pa fund për lookun e saj, ndërsa të shumtë janë ata që e pyesin nëse kjo pamje e re e saj ka të bëjë me ndonjë projekt të ri muzikor, por këngëtarja nuk ka shpjeguar asnjë gjë më shumë, përveç asaj që ka shkruar në fillim të fotos.

View this post on Instagram

Un i veshi kudrat si ti🐶😛 #cruelladevil

A post shared by Tayna (@tayna) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3EiMlHgRaF/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B19KOD_gzda/