Home ShowBiz Lori sapo na rrëfeu marrëdhënien me vëllain, ja përse e ka mërzitur ai
Lori sapo na rrëfeu marrëdhënien me vëllain, ja përse e ka mërzitur ai
0

Lori sapo na rrëfeu marrëdhënien me vëllain, ja përse e ka mërzitur ai

0
0

Marrëdhënia me vëllezërit dhe motrat është gjithmonë e veçantë.

Ndodh që të zihesh, debatosh për arsye nga më absurdet, por dashuria që ke për ta e veçanërisht për më të vegjëlit është speciale.

Mesa duket edhe Lori Hoxha ka një raport të veçantë sidomos me Itanin e vogël.

Ky i fundit ka hapur instagram dhe i ka kërkuar ndihmë Lorit që ta promovojë, duke i kërkuar fansave të saj që ta ndjekin.

Mesa duket Itani ka këmbëngulur shumë për këtë fakt, e madje duket se e ka mërzitur Lorin e cila pasi ka shpërndarë profilin e tij shkruan: “Ju lutem ndiqni vëllain tim, sepse po më mërzit”

Lorin e shohim gjithnjë e më shumë aktive në rrjetin social instagram, ku shfaqet me foto e video të veçanta nga pushimet apo përditshmëria e saj.

lori hoxha

Link: https://www.instagram.com/lorihoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1tUhZ-lKpB/