Home ShowBiz Florian Agalliu i bën flokët dhe mjekrën e kuqe, nuk do ta njihni me pamjen e re
Florian Agalliu i bën flokët dhe mjekrën e kuqe, nuk do ta njihni me pamjen e re
0

Florian Agalliu i bën flokët dhe mjekrën e kuqe, nuk do ta njihni me pamjen e re

0
0

Florin e shohim çdo ditë në ekranin e “Top Channel”, nën drejtimin e emisionit “Në shtëpinë tonë”, por përveçse moderator ai është edhe aktor i njohur.

Atë e kemi parë në role të ndryshme në teatër dhe jemi mësuar me ndryshimet e shpeshta të lookut për hir të rolit.

Këtë herë ndryshimi i tij është vërtetë i madh, madje mund të themi se me lookun e ri gati nuk njihet.

Aktori për t’ju përshtatur rolit për shfaqjen “Xhelatët”, është shndërruar në një kokëkuq.

Flori shfaqet me flokë, mjekër të kuqe dhe vetulla të trasha me një pamje krejt ndryshe.

Megjithatë edhe me këtë pamje të re, aktori duket mjaft mirë.

florian agalliu

floriani

Link: https://www.instagram.com/florianagalliu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2jAmlMpJpR/