Home ShowBiz Fifi bëhet bionde, ky transformim i saj do t’ju lëjë pa mend, nuk do ta njihni
Fifi bëhet bionde, ky transformim i saj do t’ju lëjë pa mend, nuk do ta njihni
0

Fifi bëhet bionde, ky transformim i saj do t’ju lëjë pa mend, nuk do ta njihni

0
0

Këngëtarja e njohur Fifi ka bërë disa ndryshime shumë të rëndësishme në lookun e saj së fundmi.

Përveçse ka humbur disa kilogramë, ajo ka vendosur të bëjë edhe një sesion fotografik ku shfaqet e tjetërsuar.

Ajo pozon në këto foto me flokë biondë, me një grim perfekt dhe shumë e ëmbël.

Kjo ngjyrë flokësh i shkon kaq shumë këngëtares e cila ka pozuar në katër versione të ndryshme.

Fillimisht shfaqet duke bërë Yoga, më pas duke buzëqeshur ëmbël, provokuese me një cigare në foton e tretë dhe më pas në një moment ndërsa po i lyejnë buzët.

Në të gjitha fotot këngëtarja duket shumë e veçantë dhe me këtë ndryshim të fundit gati nuk njihet, megjithatë duhet pranuar se flokët bionde i shkojnë shumë Fifit.

View this post on Instagram

Budha budha 🧿

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3pkSs6gtN3/

View this post on Instagram

E sert shume 😌

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3pIsChAqpH/

View this post on Instagram

Break the rules 🚬

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3ouq2agsfL/

Link: https://www.instagram.com/p/B3mJvPFg8IM/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0rVQtVAesz/