Home ShowBiz Ajola poston foton më të bukur me të birin, portreti i Kajan do t’ua zbukurojë ditën
Ajola poston foton më të bukur me të birin, portreti i Kajan do t’ua zbukurojë ditën
0

Ajola poston foton më të bukur me të birin, portreti i Kajan do t’ua zbukurojë ditën

0
0

Ajola Xoxa dhe kryetari i bashkisë Erjon Veliaj janë bërë prindër të Kajan një vit më parë.

Vogëlushi është rritur dhe zbukuruar dhe kjo duket qartë në fotot e fundit të postuara nga Ajola në instagramin e saj.

Kajan pozon në duart e të ëmës dhe ka vendosur njërën dorë tek faqja, ndërsa Ajola krahas fotove shkruan: “E hëna më gjeti kështu”.

Kjo padyshim është mënyra më e mirë për ta nisur javën dhe këtë e kanë përmendur në komente edhe miqtë e Ajolës.

Këto foto kanë marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive dhe padyshim vëmendje maksimale ka marrë vogëlushi i cili me qëndrimin e tij në foto ka bërë për vete të gjithë ndjekësit e Ajolës.

ajola

ajola2

ajola22

Link: https://www.instagram.com/ajolaxoxa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3WYKsTgFHbBK0G72Qv0hu-CFi7W2AmElGwQ-Q0/