Home ShowBiz Nusja më e bukur, aktorja e njohur i jep fund beqarisë në një ceremoni madhështore
Nusja më e bukur, aktorja e njohur i jep fund beqarisë në një ceremoni madhështore
0

Nusja më e bukur, aktorja e njohur i jep fund beqarisë në një ceremoni madhështore

0
0

Aktorja e njohur latine Carmen Villalobos I ka dhënë fund beqarisë me një ceremoni të veçantë dhe mjaft festive.

Ajo është martuar me aktorin Sebastian Caicebo me të cilin ishte prej vitesh në një lidhje.

Dyshja simpatike janë të njohur pasi kanë luajtur në një serë telenovelash të famshme.

Carmen ishte një nuse shumë e bukur, ku u evidentuan jo vetëm për thjeshtësinë në grim, por edhe për fustanet unike që zgjodhi për ceremoninë.

Aktorja ka shpërndarë në instagramin e saj disa momente nga damsa, ku gjithçka duket kaq argëtuese dhe perfekte.

carmen

Link: https://www.instagram.com/cvillaloboss/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3cW_EABL9g/