Home ShowBiz Vetëm një vjeç dhe i bën make up mamasë, vajza e Besnik Qakës do t’ju bëjë të qeshni me lotë
Vetëm një vjeç dhe i bën make up mamasë, vajza e Besnik Qakës do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

Vetëm një vjeç dhe i bën make up mamasë, vajza e Besnik Qakës do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Këngëtari Besnik Qaka dhe bashkëshorja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze gati një vit më parë.

Ata postojnë vazhdimisht foto e video të vogëlushes, por videoja e fundit është vërtetë shumë e veçantë.

Vogëlushja shfaqet duke i lyer buzët të ëmës dhe duket mjaft e lumtur ndërsa shpalos talentin e saj.

Më pas e drejton buzëkuqin nga buzët e saj, ndërsa e ëma i thotë se po e pa babi duke u lyer do e qortojë.

Vogëlushja bën disa mimika shumë të veçanta dhe kjo video e saj do t’ua ëmbëlsojë ditën.

View this post on Instagram

Una my Make-up guru🤪 #blessed

A post shared by Lolita Begolli (@lolitabegolli_qaka) on

Link: https://www.instagram.com/p/B32WoERFDYc/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvUyxRynoiD/