Home Tag "Besnik Qaka"

Prangoset Besnik Qaka i NRG Band, publikohen pamjet e arrestimit

0
Duket si djal i mirë dhe me norma, por mesa duket edhe atij i ndodhi të provojë një herë “hekurat.” Besnik Qaka i NRG Band, kohët e fundit ishte në qendër të vëmendjes së mediave për shkak se ai i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë lidhjen e tij me të dashurën. Ndërsa më […]