Home ShowBiz Noizy hidhet mbi turmën në koncert, kjo video do t’ju lejë pa mend
Noizy hidhet mbi turmën në koncert, kjo video do t’ju lejë pa mend
0

Noizy hidhet mbi turmën në koncert, kjo video do t’ju lejë pa mend

0
0

Reperi Noizy është një prej këngëtarëve më të preferuarve të fansave dhe kjo duket qartë në çdo këngë që ai publikon apo në çdo koncert ku merr pjesë.

Këngët e tij për një kohë fare të shkurtër arrijnë rekorde klikimesh, ndërsa në koncertet e tij ka një numër pafund fansash që e ndjekin në live.

Reperi ka publikuar së fundmi në instagramin e tij një video shkëputur nga një koncert i tij ku zhvesh bluzën dhe hidhet mbi turmën e fansave që e thërrasin të ekzaltuar.

Kjo video është shkëputur në një prej koncerteve të tij në Rimini të Italisë, ku reperi mesa duket është ndier mjaft mirë me fansat dhe shumë i emocionuar nga entuziazmi i tyre.

Link: https://www.instagram.com/p/B4GqEviJdia/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0gb3klJIfK/