Home ShowBiz Këngëtarja në lidhje të re një muaj pas ndarjes, ja kush është i dashuri i ri
Këngëtarja në lidhje të re një muaj pas ndarjes, ja kush është i dashuri i ri
0

Këngëtarja në lidhje të re një muaj pas ndarjes, ja kush është i dashuri i ri

0
0

Këngëtarja e njohur Demi Lovato u përfol së fundmi në media për shkak të ndarjes nga partneri i saj Mike Johnson.

Ajo dhe Mike i dhanë fund pas një kohe të gjatë së bashku, por mesa duket këngëtarja e ka hedhur tashmë pas krahëve këtë histori e madje është lidhur me dikë tjetër.

Këngëtarja ka postuar një foto në instagramin e saj ku shfaqet me të dashurin e ri, modelin Austing Wilson i cili po e puth këngëtaren në faqe.

“Me zemrën time”, thotë këngëtarja krahas fotos që ka postuar në instagramin e saj ndërsa fansat e saj e kanë përgëzuar çiftin për lidhjen dhe gjithashtu për faktin që duken kaq në harmoni dhe të lumtur me njëri tjetrin.

View this post on Instagram

My ❤️…

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Link: https://www.instagram.com/p/B4y9w_ZhYui/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzEFeoYBhtC/