Home ShowBiz Tiani ecën në borë dhe flet anglisht, këto video të tij do t’ua ëmbëlsojnë ditën
Tiani ecën në borë dhe flet anglisht, këto video të tij do t’ua ëmbëlsojnë ditën
0

Tiani ecën në borë dhe flet anglisht, këto video të tij do t’ua ëmbëlsojnë ditën

0
0

Tuna dhe Patris janë bërë prindër të vogëlushit Tian gati dy vite e gjysmë më parë.

Këngëtaren e shohim të postojë vazhdimisht foto e video të ndryshme të vogëlushit i cili tashmë është rritur dhe ka filluar të flasë, të këndojë e të dhurojë momente të këndshme.

Tuna, Tiani dhe Patrisi ndodhen aktualisht në një vend me dëborë ku po kalojnë disa ditë pushime.

Këngëtarja ka postuar disa video në instagramin e saj ku vogëlushi Tian është duke ecur i lumtur në dëborë.

Ndërsa në një tjetër video vogëlushi ndodhet në shtëpi dhe thotë në anglisht: “Tiani tha djathë” ndërsa buzëqesh i lumtur me fjalën që ka thënë.

Link: https://www.instagram.com/tunasejdi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw9v6DBn9uv/