Home ShowBiz Dafina i paska vënë flakën skenës, tund të pasmet në mënyrën më provokuese
Dafina i paska vënë flakën skenës, tund të pasmet në mënyrën më provokuese
0

Dafina i paska vënë flakën skenës, tund të pasmet në mënyrën më provokuese

0
0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun dhe sigurisht që gjithmonë e ndez skënën me performancat e saj provokuese.

Në daljet e saj e kemi parë shpesh të bëjë twerk në skenë përballë publikun e madje herën e fundit fansat i kanë prekur edhe të pasmet duke shkaktuar ovacion dhe brohoritje mes publikut.

Këtë herë këngëtarja e ka tundur skenën me performacën e saj të nxehtë ku disa herë gjatë performancave lëviz në më mënyrë provokuese para publikut duke tundur të pasmet.

Ajo ka arritur edhe këtë herë ta ngrëjë peshë publikun me performancat e saj të zjarrta që si gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e fansave.

Link: https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2Y5yq6Bx05/