Home ShowBiz Djali i Hueydës pret flokët, ja reagimi unik pasi shef veten me flokë të shkurtër
Djali i Hueydës pret flokët, ja reagimi unik pasi shef veten me flokë të shkurtër
0

Djali i Hueydës pret flokët, ja reagimi unik pasi shef veten me flokë të shkurtër

0
0

Djali i Hueyda El Saied ka vendosur të presë kaçurrelat e gjata pas shumë kohësh dhe këtë moment ish balerina e ka dokumentuar me disa video mjaft të këndshme.

Vogëlushi ka shkuar në parukeri me flokë shumë të gjata dhe ka dalë andej me flokë të shkurtëra dhe me buzët e varura.

Gabrieli edhe pse ulet me dëshirë tek poltroni i parukieres në fund mesa duket pendohet pasi shikon gjithë inat nga kamera.

Madje as nuk do të pozojë para aparatit edhe pse Hueyda tenton ti thotë disa herë të shikojë nga kamera, Gabriel përgjigjet

gjithë seriozitet duke thënë frazën që do t’ju bëjë të qeshni me lotë.

“Mami nuk është momenti për të bërë foto”, thotë ai në video ndërsa Hueyda nuk mund të mbajë do të qeshurën.

Link: https://www.instagram.com/hueyda_artwork/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4Su6cfFLUpdIsBPQEMcG_9k5xDkGNtqdSExB00/