Home ShowBiz Xhensila “shqetësohet” për Besin, tregon sa e rallë është ajo që i ndodhi
Xhensila “shqetësohet” për Besin, tregon sa e rallë është ajo që i ndodhi
0

Xhensila “shqetësohet” për Besin, tregon sa e rallë është ajo që i ndodhi

0
0

Xhensila dhe Besi janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata të dy i shohim shpesh duke mbështetur punën e njëri tjetrit, pasi në çdo projekt i shohim zakonisht bashkë.

Besi ka qenë I ftuar në emisionin “Rudina” në “Tv Klan” ku ka folur për filmin e ri që pritet të dalë shumë shpejt në kinema.

Ai u ndal gjithashtu edhe tëk marrëdhënia me të bijën dhe Xhensilën, ku tregoi se si xhirimet e filmit e bënë që të mos e shihte dot të bijën të paktën për një muaj.

Xhensila që e ka parë nga shtëpia intervistën e Besit I ka bërë përshtypje një gjë që mesa duket ndodh shumë rallë me të.

Ajo ka postuar në instastory një foto të Besit gjatë emisionit ku shkruan: “Kaq serioz në një intervistë e rallë”

Në fakt ajo ka të drejtë sepse Besin e shohim gjithmonë të buzëqeshur dhe mbi të gjitha në humor gjatë gjithë kohës dhe aq më tepër në për intervista.

Epo ndoshta është i emocionuar për premierën e filmit të ri.

Xhensila

Link: https://www.instagram.com/xhensilamyrtezaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3HHyT_hjMX/