Home ShowBiz Nominimet për Grammy do të prezantohen nga një shqiptare, nuk do ta besoni kush është
Nominimet për Grammy do të prezantohen nga një shqiptare, nuk do ta besoni kush është
0

Nominimet për Grammy do të prezantohen nga një shqiptare, nuk do ta besoni kush është

0
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha do të prezantojë përkrah Alicia Keys nominimet për Grammy Awards.

Këtë njoftim e ka bërë vetë këngëtarja në një postim të saj në instagram ku thotë se mbrëmjen e nesërme së bashku me Alicia Keys do të ngjitet në skenë në rolin e prezantueses.

Këngëtarja mesa duket është emocionuar nga ky fakt dhe mezi pret mbrëmjen e nesërme për të prezantuar artistët dhe kategoritë ku janë nominuar.

Ndërkaq ceremonia e Grammy Awards do të mbahet në 26 janar të 2020 ku do të bëhen bashkë emrat më të njohur në fushën e muzikës.

Bebe Rexha

Link: https://www.instagram.com/beberexha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Beh9aCuBAye/